INIFNITY FRAME MICRO-PRISMATIC 1980mm 5810/10675lm
€377,94 – €423,32Price range: €377,94 through €423,32
5810lm/43,5W or 10675lm/80W
Description
Technical data
| CRI | 80 |
| Colour Temperature | 3000K/4000K |
| Index Protection | IP20 |
| Voltage | 230V |
| Driver | Yes |
| Lifetime | 50.000h |
| Angle | 70º |
Additional information
| Lumen | 10675lm, 5810lm |
|---|---|
| Watt | 43,5W, 80W |
| Brand | NEXIA |
