Projektors BCN 90 DOWN L260
€156,09 – €170,28Price range: €156,09 through €170,28
1500 lm/12W
2000lm/17,5W
3000lm/25W
Apraksts
Tehniskie dati
| CRI | 80/90 |
| Krāsu temperatūra | 2700K/3000K/4000K |
| Indeksa aizsardzība | IP20 |
| spriegums | 230V |
| Driver | Jā |
| Lifetime | 50 000 h |
| Krāsu novirze | 2 step McAdam |
Papildinformācija
| Lumen | 1500lm, 2000lm, 3000lm |
|---|---|
| Watt | 12W, 17,5W, 25W |
| Zīmols | NEXIA |
