INFINITY TRIMLESS MICRO-PRISMATIC 2533mm 7470/13725lm
€405,96 – €559,02Price range: €405,96 through €559,02
7470lm/56W vai 13725lm/103W
Apraksts
Tehniskie dati
| CRI | 80 |
| Krāsu temperatūra | 3000K/4000K |
| Indeksa aizsardzība | IP20 |
| spriegums | 230V |
| Driver | Jā |
| Lifetime | 50 000 h |
| Leņķis | 70º |
Papildinformācija
| Lumen | 13725lm, 7470lm |
|---|---|
| Watt | 103W, 56W |
| Zīmols | NEXIA |
