INFINITY TRIMLESS DOT 1240/2100lm
€292,82 – €299,48Price range: €292,82 through €299,48
1240lm/10W or 2100lm/20W
Description
Technical data
| CRI | 80 |
| Colour Temperature | 3000K/4000K |
| Index Protection | IP20 |
| Voltage | 230V |
| Driver | Yes |
| Lifetime | 50.000h |
| Angle | 12º/34º/48º |
Additional information
| Lumen | 1240lm, 2100lm |
|---|---|
| Watt | 10W, 20W |
| Brand | NEXIA |
