INIFNITY FRAME MICRO-PRISMATIC 860mm 2490/4575lm
€214,75 – €218,15Price range: €214,75 through €218,15
2490lm/18,5W or 4575lm/34W
Description
Technical data
| CRI | 80 |
| Colour Temperature | 3000K/4000K |
| Index Protection | IP20 |
| Voltage | 230V |
| Driver | Yes |
| Lifetime | 50.000h |
| Angle | 70º |
Additional information
| Lumen | 2490lm, 4575lm |
|---|---|
| Watt | 18,5W, 34W |
| Brand | NEXIA |
