INFINITY TRIMLESS 3320/6100lm
€215,69 – €239,12Price range: €215,69 through €239,12
3320lm/25W or 6100lm/45,5W
Description
Technical data
| CRI | 80 |
| Colour Temperature | 3000K/4000K |
| Index Protection | IP20 |
| Voltage | 230V |
| Driver | Yes |
| Lifetime | 50.000h |
| Angle | 110º |
Additional information
| Lumen | 3320lm, 6100lm |
|---|---|
| Watt | 25W, 45,5W |
| Brand | NEXIA |
