INFINITY TRIMLESS DOT 1240/2100lm
€292,82 – €299,48Price range: €292,82 through €299,48
1240lm/10W vai 2100lm/20W
Apraksts
Tehniskie dati
| CRI | 80 |
| Krāsu temperatūra | 3000K/4000K |
| Indeksa aizsardzība | IP20 |
| spriegums | 230V |
| Driver | Jā |
| Lifetime | 50 000 h |
| Leņķis | 12º/34º/48º |
Papildinformācija
| Lumen | 1240lm, 2100lm |
|---|---|
| Watt | 10W, 20W |
| Zīmols | NEXIA |
