SLV RUSTY®

Raksturīgas rūsas gaismas jūsu āra zonām

Atklājiet RUSTY®— mūžīgu dizaina klasiku no SLV.

Ar savu silto rūsas toni šī apgaismojuma saime piešķirs dzīvības pieskārienu jūsu āra zonām. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties grīdas apgaismojumu, kas piedāvā netiešu gaismu vai neparastas formas. Vai pat sienas gaismeklis ar augšup/lejup apgaismojumu: ar katru variantu varat izveidot uzkrītošus gaismas punktus, vienlaikus izbaudot visaugstākos kvalitātes un izturības standartus, kas jūs pārsteigs neatkarīgi no laikapstākļiem.

SLV RUSTY® – dabiska gaisma, kas ir vienkārši mūžīga.

RUSTY® saimes rūsas gaismas bez piepūles un perfekti harmonizējas ar dabīgiem dārza dizainiem . Pateicoties īpašajai FeCSi tērauda apstrādei, uz gaismas korpusa veidojas tipiska patina. Tas piešķir gaismām to neparasto rūsas izskatu un padara katru par unikālu un unikālu. Tas arī pasargā interjeru no korozijas. Tādējādi varat saviem klientiem izveidot apgaismojuma dizainus, kas novecos kopā ar apkārtējo vidi un laika gaitā spīdēs arvien spožāk.

SLV kvalitāte - tērauda ciets apvalks ar spīdīgu serdi

Ne tikai RUSTY® apgaismojuma saimes daudzpusība nāks par labu jūsu projektam. Pateicoties SLV uzticamajiem kvalitātes standartiem, jūsu klientu apmierinātība ir garantēta. Brīvi stāvošā skapja augstais IP aizsardzības līmenis nozīmē, ka gaismas punktus var elastīgi novietot tur, kur tie ir nepieciešami. LED spuldžu izmantošana ļauj izveidot enerģiju taupošu un atmosfērisku apgaismojuma koncepciju. Un, izmantojot pareizos piederumus, šīs rūsas gaismas noenkurot zemē ir vieglāk nekā jebkad agrāk. Tas ļauj jums izveidot modernu, bet klasisku apgaismojuma koncepciju – ne tikai jūsu ceļā, bet arī uz jūsu terases vai sienām.

RUSTY® apgaismojuma saime

SLV RUSTY® 40/70 stabs

Pievienojiet savam dārzam jūras romantikas pieskārienu

  • tiešais gaismas stars
  • Aizsardzības pakāpe IP55
  • LED variants ar izturīgiem COB moduļiem
  • E27 ligzdas variants nodrošina elastību