Privātuma politika

 1. Lietojot tīmekļa vietni e-led.lv (turpmāk – Internetveikals) un norādot savus personas datus reģistrācijas formā Jūs piekrītat šo personas datu apstrādei un uzglabāšanai. Šie dati ir nepieciešami Internetveikala lietotāju identificēšanai, saziņai, piegādei un ātrākai pasūtījumu izpildei:
  • fiziskām personām: vārds, uzvārds, personas kods (ja noradīts), adrese (ja noradīta), e-pasta adrese, kontakttālrunis, piegādes adrese;
  • juridiskām personām: uzņēmuma nosaukums, reģistrācijas numurs, PVN maksātāja numurs, juridiska adrese, e-pasta adrese, kontakttālrunis, piegādes adrese.
 2. SIA “CREA CONSTRUCTIONS” informē, ka norādot savu e-pasta adresi un kontakttālruni, piekrītat, ka tie tiek iekļauti datu bāzē un uz tiem var tikt nosūtīti Internetveikala paziņojumi un/vai atgādinājumi.
 3. SIA "CREA CONTRAST" ir tiesīga nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus un citu informāciju par uzsāktiem, bet nepabeigtiem pasūtījumiem uz jūsu ievadīto elektronisko e-pasta adresi un/vai uz kontakttālruni ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA "CREA CONTRAST" ir tiesīga informēt, tai skaitā tiešo zvanu veidā, par Internetveikala jaunumiem, akcijām un atlaidēm. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas atrakstoties no jaunumu saņemšanas nosūtot pieprasījumu uz e-pastu: info@e-led.lv
 4. Lietojot Internetveikalu, piekrītat, ka SIA "CREA CONTRAST" vai jebkura trešā persona, kas darbojas Internetveikala vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:
  • tīmekļa vietnes apmeklējumu skaitu;
  • IP adreses;
  • citus datus sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu un uzlabotu Internetveikala izmantošanu.
 5. Internetveikala apkopotos un uzkrātos datus informatīvos un statistikas veikšanas nolūkos Internetveikals ir tiesīgs nodot arī citiem uzņēmumiem. Dati, kas ļautu identificēt personu, šajā procesā netiek atklāti un netiek nodoti trešajām personām.
 6. Visi dati, kas tiek nosūtīti vai ievadīti Internetveikalā, kļūst par SIA "CREA CONTRAST" īpašumu. SIA "CREA CONTRAST" kā Internetveikala īpašnieks, ir tiesīga ievadītos datus pārvaldīt un apstrādāt pēc saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.
 7. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz Internetveikalu, Jūs piekrītat, ka SIA "CREA CONTRAST" šos datus ir tiesīga izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo Privātuma politikas noteikumu 3. punktā norādītajam mērķim.
 8. Uzsākot preces pasūtīšanu, piekrītat, ka Internetveikalā ievadītos datus, SIA "CREA CONTRAST" var izmantot saskaņā ar Internetveikala lietošanas Noteikumiem un nosacījumiem.
 9. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA "CREA CONTRAST" vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat Internetveikala Noteikumiem un nosacījumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.
 10. Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, lietotājs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Internetveikals varētu pieņemt pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Ievadot informāciju, lietotājs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pasta adresi un/vai kontakttālruni tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar pasūtījuma apstrādi.
 11. Internetveikalā mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ir datnes, ko tīmekļa vietnes izvieto lietotāju datoros, lai atpazītu lietotāju un atvieglotu tam vietnes izmantošanu, kā arī reklāmas nolūkos. Parasti sīkdatnēs netiek glabāta informācija, kas varētu tieši identificēt lietotāja identitāti, taču jūsu personīgā informācija, kuru mēs apstrādājam, var tikt saistīta ar jūsu datora vai citu iekārtu izmantošanu, tostarp ar interneta vietņu pārlūkošanu un citu ar sīkdatņu palīdzību iegūto un uzglabājamo informāciju. Sīkdatņu nepieņemšana neaizliedz lietotājam lietot Internetveikalu, taču tas var ierobežot Internetveikala izmantošanas iespējas.