Projector BCN 90 DOWN L260
€156,09 – €170,28Price range: €156,09 through €170,28
1500lm/12W
2000lm/17,5W
3000lm/25W
Description
Technical data
| CRI | 80/90 |
| Colour Temperature | 2700K/3000K/4000K |
| Index Protection | IP20 |
| Voltage | 230V |
| Driver | Yes |
| Lifetime | 50.000h |
| Colour Desviation | 2 step McAdam |
Additional information
| Lumen | 1500lm, 2000lm, 3000lm |
|---|---|
| Watt | 12W, 17,5W, 25W |
| Brand | NEXIA |
